RU

Фарба для бруківки «Мокрий камінь Горизонт»

Шановні українці, в зв’язку з війною, ми тимчасово не працюємо. Повернемось відразу після перемоги! Слава Україні!

Сьогодні до лакофарбових покриттів пред'являються не тільки естетичні вимоги. Подібні склади також повинні мати захисними властивостями. Саме про це нам говорить фарба для тротуарної плитки «Мокрий камінь Горизонт», яка надає поверхні потрібний колір і одночасно піклується про довговічність основи. Сьогодні це покриття активно застосовується при виконанні як зовнішніх, так і внутрішніх робіт. Фарбу наносять не тільки на тротуарну плитку, а й на цеглу і штучний камінь, на бетон і гіпс, навіть на черепицю і шифер. І в кожному з випадків вона ефективно вирішує подвійну задачу.

Чим фарба для тротуарної плитки зручна з естетичної точки зору

  • Палітра серії «Мокрий камінь Горизонт» досить різноманітна. Можна без особливих проблем знайти і підібрати саме той колір, який ідеально підійде для екстер'єру або інтер'єру.
  • Фарба для тротуарної плитки лягає рівно, утворюючи блискучу глянсову поверхню. Якщо ж у вас пориста основа, потрібно лише нанести покриття в два шари, щоб добитися такого ж стильного ефекту.
  • Після висихання на фарбі утворюється захисна плівка. Цей верхній шар зберігає всю повноту кольору, не даючи йому потьмяніти. Йде час, а нанесена фарба для тротуарної плитки залишається яскравою і поверхня виглядає все так само ново.

Якщо вам потрібно зробити ефектний акцент на естетичності статі, бруківки, черепиці, вибір на користь серії «Мокрий камінь Горизонт» буде вірним рішенням.

Чим фарба для тротуарної плитки зручна з практичної точки зору

При висиханні це покриття утворює захисний шар, що володіє високими гідрофобізаціоннимі і протівовисольнимі властивостями. В результаті чого волога і розчини солей не мають доступу до робочої поверхні і не можуть негативно впливати на неї. На практиці фарба для тротуарної плитки значно підвищує термін експлуатації будь-якої основи, на яку вона нанесена.

Більше того, захисний шар перешкоджає розмноженню і взагалі виникненню на робочій поверхні грибків, цвілі та інших подібних їм утворень. Після нанесення фарби для тротуарної плитки основа стає менш чутливою до змін температурного режиму, навіть різким. Все це, знову ж таки, покращує експлуатаційні властивості черепиці, бетону, штучного каменю та інших робочих поверхонь.

На завершення потрібно відзначити, що фарба для тротуарної плитки «Мокрий камінь Горизонт» відрізняється стійкістю до стирання, дії миючих засобів, атмосферних опадів і навіть деяким видам механічних пошкоджень. Вона також відрізняється економічністю — за допомогою 5 л можна покрити 25 м2 основи - і розумної вартістю. Її варто купити, і ми допоможемо вам у цьому : звертайтеся, і ми поставимо фарбу для тротуарної плитки в тарі по 5 л в будь-яку точку України.

Якщо Вас зацікавила стаття, Вам буде цікаво довідатися про ці товари:

Лак для горизонтальних поверхонь, стійкий до стирання «Мокрий Камінь Горизонт» ЄС-84 1л

Лак для горизонтальних поверхонь, стійкий до стирання «Мокрий Камінь Горизонт» ЄС-84

Захисний лак для створення гідрофобного покриття, стійкого до стирання Спеціальний поліуретановий лак для захисту цегляних, керамічних, гіпсових, цементних поверхонь, природного каменю, шиферу та черепиці, що створює гідрофобне та противисольне покриття, стійке до стираючого впливу. Сприяє подовженню...
Детальніше 
772грн  
 
10л 6 605грн  
 
Написати відгук
Зроблено в Україні