RU

Бітумні матеріали

Бітумні матеріали — природні бітуми, асфальтові породи, нафтові (штучні) бітуми, гудрон застосовують у якості органічного в'язкого й водоізолюючого матеріалу.

Бітумна мастика являє собою однорідну масу, що полягає з бітумів і наповнювачів. Зберігає еластичну структуру після висихання. Морозостійка. Для кращої адгезії переважно застосовується в розігрітому виді.

Бітумна мастика призначена для гідроізоляційних робіт, антикорозійного захисту бетонних, металевих, дерев'яних і ін. конструкцій. Також мастика застосовується для захисту трубопроводів. Бітумна мастика може успішно застосуються для покрівельних робіт і приклеювання різних будматеріалів.

Мастика гідроізоляційна бітумна (МГ) ЄС-3 20кг

Мастика гідроізоляційна бітумна (МГ) ЄС-3

Призначення: Мастика призначена для ремонту та улаштування покрівель, гідроізоляції житлових, промислових, сільськогосподарських та інших будівель і конструкцій, у т. ч. фундаментів, басейнів, підземних переходів, металевих конструкцій, гаражів, труб, тощо. Матеріал являє собою багатокомпонентну еластичну...
Детальніше 
5кг 240грн  
 
10кг 455грн  
 
20кг 740грн  
 
Мастика бітумно-каучукова ЄС-2 20кг

Мастика бітумно-каучукова ЄС-2

Еластична гідроізоляційна бітумно-каучукова мастика з підвищеною стійкістю до теплових, усадочних та вібраційних деформацій.
Детальніше 
5кг 299грн  
 
10кг 580грн  
 
20кг 940грн  
 
Праймер бітумний ЄС-1 20л

Праймер бітумний ЄС-1

Праймер бітумний застосовується для підготовки (ґрунтування) ізоляційних поверхонь (бетонних плит, цементно-піщаних стяжок, тощо) перед укладанням самоклеючих покрівельних та гідроізоляційних матеріалів. Праймер бітумний виготовляється з високоякісних бітумів і органічних розчинників, має високу теплостійкість...
Детальніше 
255грн  
 
10л 485грн  
 
20л 799грн  
 
Мастика бітумно-клеюча ЄС-4 20кг

Мастика бітумно-клеюча ЄС-4

Гідроізоляційна бітумна мастика для приклеювання рулонних покрівельних та гідроізоляційних матеріалів холодним способом.
Детальніше 
5кг 280грн  
 
10кг 530грн  
 
20кг 870грн  
 
Зроблено в Україні