RU

Мастика гідроізоляційна бітумна (МГ) ЄС-3 10кг

Мастика гідроізоляційна бітумна (МГ) ЄС-3 10кг
5кг 240грн  
 
Вартість на 1кв.м поверхні: 33.8 грн
Площа покриття: 7.1 кв.м
10кг 455грн  
 
Вартість на 1кв.м поверхні: 31.82 грн
Площа покриття: 14.3 кв.м
20кг 740грн  
 
Вартість на 1кв.м поверхні: 25.87 грн
Площа покриття: 28.6 кв.м
Доставка і оплата

Призначення:

Мастика призначена для ремонту та улаштування покрівель, гідроізоляції житлових, промислових, сільськогосподарських та інших будівель і конструкцій, у т. ч. фундаментів, басейнів, підземних переходів, металевих конструкцій, гаражів, труб, тощо. Матеріал являє собою багатокомпонентну еластичну масу, на основі бітумно-полімерного в'яжучого компоненту з добавлянням наповнювачів, пластифікаторів, розчинників та модифікаторів. Будучи прогресивним матеріалом, за рахунок спеціальної технології виготовлення і використаних матеріалів, мастика забезпечує надійну гідроізоляцію будівельних конструкцій. Мастика використовується тільки зовні приміщень.

Загальні властивості матеріалу:

  • Улаштування і ремонт пласких покрівель, також м'якої покрівлі в складних конструкціях поверхонь;
  • Гідроізоляції житлових, промислових, сільськогосподарських та інших будівель і конструкцій;
  • Гідроізоляція фундаментів, басейнів, підземних переходів, металевих конструкцій, гаражів, труб, тощо;
  • Антикорозійний захист металу;
  • Герметизація швів і усунення протікань;
  • Інші види робіт, пов'язаних із захистом від впливу корозії і води.

Виконання робіт:

Мастика може наноситися на всі види поверхонь, крім полістиролу, при будь-якому куті нахилу і кривизні поверхні за допомогою шпателя. Матеріал може застосовуватися при температурах експлуатації від -40°С до +80°С. Наносити мастику можна при температурі повітря від -10°С до +40°С при відсутності атмосферних опадів. Мастику також можна застосовувати з армуючими матеріалами (наприклад: гідроізоляційна мембрана, склосітка, скловолокно, тощо).

Будучи прогресивним матеріалом, за рахунок спеціальної технології виготовлення і використаних матеріалів, мастика забезпечує надійну гідроізоляцію будівельних конструкцій.

Перед використанням мастики поверхню необхідно ретельно очистити від вологи та бруду. Обробити поверхню ґрунтовкою, дати висохнути. Перший шар мастики рівномірно наносити шпателем або пензлем на поверхню товщиною приблизно 3мм.

Перший шар необхідно обов’язково армувати склотканиною, склополотном або склосіткою, при цьому армуючий матеріал розгорнути по свіженанесенному шарі мастики і ретельно уторувати. Наступний, другий шар мастики наноситься тільки після повного висихання попереднього (через 6-24 години), товщиною 2-4мм. Товщина шару мастики може коливатися від 3мм до 6мм, залежно від стану поверхні та її подальшого призначення. Орієнтовні витрати матеріалу: від 2 до 4кг/м2.

Працювати з мастикою необхідно тільки в спецодязі і гумових рукавичках в добре провітрюваному приміщенні. Мастика пожежонебезпечна — в робочому приміщенні забороняється палити та користуватися відкритим вогнем. При попаданні мастики на шкіру — змити розчинником, потім — водою з милом. Допускається використання брезентових рукавиць.

Гарантії виробника

Виробником гарантується відповідна якість мастики при дотриманні встановлених умов транспортування, зберігання та експлуатації. Гарантійний термін зберігання - 12 місяців з дня виготовлення. Зберігати тільки в закритій тарі. Зберігайте у недоступному для дітей місці.

Не можна зберігати під прямим сонячним промінням та при температурі вище + 50 °С. Порожню тару не спалювати.

Запрос по товару

Заказывающие этот товар, также выбирают

Грунт гідроізоляційний знепилюючий ЄС-9 20л

Грунт гідроізоляційний знепилюючий ЄС-9

Загальні властивості матеріалу: Спеціальний будівельний ґрунт з гідроізоляційною функцією та знепилюючим ефектом. Служить захисним гідроізолюючим покриттям для цементних та бетонних стін та підлог, забезпечуючи консервацію і не допускає утворення пилу. Значно зміцнює поверхні, має високий гідроізоляційний...
Детальніше 
275грн  
 
10л 499грн  
 
20л 995грн  
 
Мастика бітумно-клеюча ЄС-4 20кг

Мастика бітумно-клеюча ЄС-4

Гідроізоляційна бітумна мастика для приклеювання рулонних покрівельних та гідроізоляційних матеріалів холодним способом.
Детальніше 
5кг 280грн  
 
10кг 530грн  
 
20кг 870грн  
 
Мастика гідроізоляційна бітумна (МГ) ЄС-3 20кг

Мастика гідроізоляційна бітумна (МГ) ЄС-3

Призначення: Мастика призначена для ремонту та улаштування покрівель, гідроізоляції житлових, промислових, сільськогосподарських та інших будівель і конструкцій, у т. ч. фундаментів, басейнів, підземних переходів, металевих конструкцій, гаражів, труб, тощо. Матеріал являє собою багатокомпонентну еластичну...
Детальніше 
5кг 240грн  
 
20кг 740грн  
 
Праймер бітумний ЄС-1 20л

Праймер бітумний ЄС-1

Праймер бітумний застосовується для підготовки (ґрунтування) ізоляційних поверхонь (бетонних плит, цементно-піщаних стяжок, тощо) перед укладанням самоклеючих покрівельних та гідроізоляційних матеріалів. Праймер бітумний виготовляється з високоякісних бітумів і органічних розчинників, має високу теплостійкість...
Детальніше 
255грн  
 
10л 485грн  
 
20л 799грн  
 
Грунт-лак на водній основі «Мокрий Камінь» ЕКО ЄС-10 (напівглянсовий) 20л

Грунт-лак на водній основі «Мокрий Камінь» ЕКО ЄС-10 (напівглянсовий)

Загальні властивості матеріалу: Спеціальний фасадний ґрунт для захисту керамічних, гіпсових, цементних поверхонь, природного каменю та шиферу та черепиці, що створює гідрофобне та противисольне покриття. Сприяє подовженню терміну експлуатації основи і істотному зменшенню утворення грибків та цвілі,...
Детальніше 
515грн  
 
10л 930грн  
 
20л 1 855грн  
 
Гідрофобізатор ЄС-17 (водовідштовхуючий прозорий грунт) 20л

Гідрофобізатор ЄС-17 (водовідштовхуючий прозорий грунт)

Загальні властивості матеріалу: Універсальний будівельний гідрофобізатор, розроблений спеціально для захисту каменю, штукатурки, бетону, шиферу та ін. від проникнення вологи. Після висихання створює гідрофобне та противисольне покриття, яке сприяє подовженню терміну експлуатації фасадів, істотному зменшенню...
Детальніше 
311грн  
 
10л 566грн  
 
20л 1 117грн  
 
Зроблено в Україні