RU

Гіперпластифікатор полікарбоксилатний ЄС-42 10л

Гіперпластифікатор полікарбоксилатний ЄС-42 10л
1 002грн  
 
10л 1 815грн  
 
30л 2 698грн  
 
Доставка і оплата

Високоякісний полікарбоксилатний пластифікатор для бетону і будівельних розчинів.

Загальна характеристика

Пластифікатор третього покоління. Підвищує рухливість та розтікання будівельної суміші. Суміш набуває гомогенної та щільної структури. Взаємодіючи з частками цементу, пластифікує суміш, прискорює твердіння, знижує кількість води замішування, зменшує кількість повітряних пор, роблячи суміш щільною, утворює на поверхні водонепроникний шар, що має високу опірну здатність до агресивних середовищ, підвищує ранню міцність бетону на 20%...30%. Вирівнювання підлоги за допомогою пластифікатору виконується легше і якісніше, з утворенням гладкої поверхні бетонного покриття. Застосовується для виробництва "стяжок", безусадочних розчинів, підлог що самовирівнюються та може використовуватися як пластифікатор для гіпсових та ангідритових сумішей. Сумісний з іншими добавками.

Виконання робіт:

Пластифікатор вводиться в 50% рекомендованої кількості води і додається в суху суміш, ретельно перемішується. Частина води, що залишилася, вливається порціями до досягнення необхідної пластичності суміші. Рекомендована витрата води може змінюватися ±10-15% залежно від якості використовуваних матеріалів.

Фізичні та хімічні властивости:

  • склад: розчин модифікованого полікарбоксилату;
  • фізичний стан: рідина;
  • pH: 6.7-7.5;
  • відносна густина: 1000-1050 кг/м³;
  • витрати: 100-500мл на 100кг цементу;
  • робоча температура використання: від -5°C до +35°C;
  • температура зберігання: від +5°C до +35°C;
  • колір: від світло-коричневого до безбарвного, прозоро-опалесцентний;
  • запах: відсутній.

Транспортування та зберігання:

Зберігати в прохолодному, сухому, добре вентильованому приміщенні. Температура зберігання – не нижче +5°C. Уникати заморожування! Щоб уникнути витоку та розливу рекомендовано зберігати та транспортувати в вертикальному стані. Термін зберігання 12 місяців у щільно закриті тарі.

Заходи безпеки:

При роботі використовувати гумові рукавички та захисні окуляри. Уникати попадання на шкіру та в очі. У разі потрапляння на шкіру або в очі негайно промити великою кількістю води. При попаданні в очі промити водою. Після проведення робіт ретельно вимити руки з милом. Дотримуватись заходів безпеки. Берегти від дітей.

Запрос по товару
Зроблено в Україні